facebook Facebook
mazer

Willa pod Lublinem

W moim przypadku schody w domu mają charakter nie tylko użytkowy ale przede wszystkim są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym. Dlatego też nad wyborem odpowiedniego wzoru spędziliśmy z żoną dużo czasu. Wybór dostawcy też nie był łatwy bo odbywał się w oparciu o strony www polskich producentów i liczne rozmowy telefoniczne. Pan Paweł zdecydowanie przewyższał konkurencję znajomością tematu, szczegółów produkcji i montażu. Wybraliśmy firmę Mazer bez większych obaw i jak się później okazało wybór był naprawdę wyjątkowo trafny. Po wizycie Pana Pawła w naszym domu w celu wykonania szczegółowych pomiarów nie miałem najmniejszych wątpliwości, że Mazer zrealizuje nasz pomysł tak jak sobie to wymarzyliśmy.

Dalej wszystko przebiegło dokładnie wg umówionego harmonogramu i projektu. Ekipa montażowa przyjechała w dniu ustalonym 3 miesiące wcześniej 🙂 Nieprzypadkowe osoby, bardzo kulturalne, fachowe i wyjątkowo pracowite. Wszystko zostało wykonane bardzo precyzyjnie a efekt końcowy zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania !!!

Od tamtego czasu minęło 4 miesiące. Wiele osób zachwycało się naszymi schodami i przy każdej następnej wizycie zachwycają się znowu 🙂 a zachwyty dotyczą nie tylko wyglądu ale także komfortu wchodzenia i schodzenia – to jest naprawdę niesamowite !

Firma Mazer na czele z Panem Pawłem to są ludzie dla których schody i drewno to nie jest tylko biznes ale przede wszystkim wielka pasja, naprawdę warto im zaufać.

 

Powrót