facebook Facebook
mazer

Willa w Białymstoku

Wszyscy, którzy po raz pierwszy wchodzą do mojego domu zachwycają się schodami. Od razu też zadają pytanie: kto to zrobił? Wtedy wyciągam wizytówkę Pana Pawła. Polecam Go wszystkim swoim znajomym.
Szukając z małżonką odpowiednich schodów odwiedziliśmy wiele firm, aż wreszcie trafiliśmy na stronę internetową firmy Mazer. Przeglądając ofertę znalazłem schody, które od razu nas zauroczyły. Zamarzyliśmy sobie, aby właśnie taka konstrukcja znalazła się w naszym domu.
Kiedy spotkałem się z Panem Pawłem po raz pierwszy, a było to trzy lata temu, od razu wiedziałem, że będzie nam się dobrze rozmawiało. Spokojny, o dużej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy. Spodobało nam się to, że potrafił wszystko wyjaśnić w przystępny i zrozumiały sposób.
Chcieliśmy, aby nasze schody kolorystycznie komponowały się z barwą mahoniu. Jako materiał wybraliśmy dąb, Pan Paweł doradził nam jednak, aby wykonać je z egzotycznego gatunku. Byliśmy zaskoczeni ceną, ale okazało się, że gdybyśmy zdecydowali się na nasze rodzimy gatunek, ich koszt byłby jeszcze większy.
Widziałem, że chłopcy, którzy montują schody, wiedzą co mają robić i każdy zna swoje miejsce. Nie było przerw na kawkę, herbatę, papieroska, piwko. A po robocie wszystko było posprzątane. Jeśli w przyszłości miałbym jeszcze raz wybierać, bez wahania wybrałby Pana Pawła i firmę Mazer.

Powrót