facebook Facebook
mazer

Sprawdź dokładnie

Nasze wartości i publikacje

Jakość schodów firmy Mazer codziennie testują usatysfakcjonowani klienci.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były niezawodne i kojarzyły się z gwarancją najwyższej jakości.

Lubimy wyzwania. Nie boimy się podejmować ryzyka związanego z realizacją nawet najtrudniejszego projektu. Zebrane na przestrzeni lat doświadczenia i wiedza pozwalają nam na projektowanie schodów wytrzymałych, trwałych oraz ergonomicznych – o dogodnym promieniu skrętu. Komfort użytkowania zapewnia staranny dobór materiałów i niepowtarzalna estetyka.

Szczególną uwagę przywiązujemy do wzornictwa. Formy? Inspirowane sztuką i naturą. Wszystkie prace wykonywane są ręcznie, z dużych giętych kawałków starannie wyselekcjonowanego drewna litego. Listwy wykończeniowe drewniane, brak zaślepek, niewidoczne łączenia poszczególnych elementów, umiejętność łączenia materiałów pozornie wykluczających się oraz minimalna widoczność konstrukcji nośnej – to wszystko sprawia, że wytwarzane przez nas schody cechują się dbałością o najmniejsze detale i precyzją wykonania. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

Jesteśmy elastyczni – terminy realizacji poszczególnych etapów dostosowujemy do oczekiwań klienta. Oferujemy również możliwość zmiany całego projektu lub materiałów przed rozpoczęciem przez nas procesu produkcji.

Schody to nasza pasja i rodzinna tradycja, ale nie osiągnęlibyśmy tak wiele, gdyby nie nasz, cechujący się wysoką kulturą osobistą, zespół profesjonalistów.

Nasi współpracownicy są zawsze gotowi do pomocy, wyczerpująco odpowiadają na każde pytania, wyjaśniają wątpliwości, udzielają informacji. Po zakończeniu prac pozostawiają uporządkowane miejsce pracy.

Na każdym etapie realizacji, począwszy od pierwszego kontaktu, złożenia zamówienia, poprzez projektowanie, aż po finalny odbiór dbamy o jakość komunikacji. Gwarantujemy bezpośredni kontakt, szybkie wyceny, pomiar w domu klienta. Doradzamy, inspirujemy, pomagamy.

Nasza rola nie kończy się z chwilą sprzedaży. W każdym momencie mogą się Państwo zwrócić do nas z prośbą o poradę czy pomoc. Naprawimy uszkodzenia powstałe w trakcie użytkowania i podpowiemy jak dbać o schody, aby komfortowo służyły przez wiele lat.

Powrót