facebook Facebook
mazer

Schody pełne pasji

Poznaj nas lepiej

Każdy kolejny dzień jest urzeczywistnieniem naszych marzeń, a satysfakcja naszych klientów – przyjaciół, stanowi dla nas największe źródło dumy. Znamy ich oczekiwania, potrzeby, emocje. To oni sprawiają, że wciąż się uczymy i chcemy być lepsi. Zawsze byliśmy pewni, że wybraliśmy właściwą drogę. Ale to kwestia nie tylko wiary. Firmę Mazer, od początku tworzył zespół fachowców o ogromnym doświadczeniu. Dzięki niemu przetrwaliśmy najtrudniejsze chwile. W naszej działalności nie zysk, ale jakość i szacunek są naszym największym kapitałem. Ci którzy w Nas wierzyli, nie zawiedli się. Dlatego wygraliśmy. I wygrywamy codziennie. Wierzymy, że to co robimy jest właściwe. Tworzymy niepowtarzalne pod względem estetyki, a jednocześnie nowoczesne schody drewniane. Nasze marzenia stały się rzeczywistością.

 

Mazer. Poznaj wszystkie stopnie luksusu.

Mazer to usłojenie drewna. Każde drzewo, podobnie jak ludzka dłoń, ma inny układ linii – jest niepowtarzalna.  Spędziliśmy razem w naszej stolarni wiele godzin. Po to, aby rzemiosło stało się perfekcyjnie opanowaną przez nas sztuką tworzenia schodów piękniejszych niż wszystkie inne.

Firma Mazer zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem wszystkich rodzajów schodów na terenie całego kraju i za granicą. Naszą specjalnością są nietypowe i odważne rozwiązania technologiczne takie jak: ekskluzywne schody z balustradami z bezpiecznego szkła giętego oraz schody typu „ZETA”, z balustradą z hartowanego szkła wyciętego w zęby.

Nad oryginalnymi pomysłami pracuje architekt, plastyk Jolanta Olszewska. Ręcznie wykonuje szkice i rysunki schodów. Wyznacza cele, dba o to by nasze wyroby były niepowtarzalne, eleganckie i funkcjonalne. Nasze luksusowe i nowoczesne schody drewniane zostały docenione na targach MUREXPO w Warszawie.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość i precyzja wykonania. Materiały wyszukujemy i sprowadzamy z różnych zakątków świata, a od siebie i od naszych pracowników bardzo wiele wymagamy. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem stanowi to stuprocentową gwarancję wysokiej jakości naszych schodów. Zobacz w galerii nasze realizacje.

 

Powrót